- SERBARE DE 8 MARTIE 2019

Servicii publice --> Centrul de zi "Scufita Rosie" Picioru Lupului

SERBARE DE 8 MARTIE 2019

Pentru tine, dragă mamă!!!

Cu ocazia zilei de 8 martie, copiii din cadrul Centrului de zi "Scufița Roșie", au pregatit sub îndrumarea personalului de la centru, un minunat moment artistic, cu cantece și poezii.
Fiecare copil a recitat o poezie, dedicată acestei sărbători, au cantat cu bucurie cantece și au oferit la finalul serbării felicitări confecționate chiar de ei. A fost un moment în care fiecare copil si-a exprimat cu emoție și trăire, sentimentele pentru cea mai dragă ființă -mama.
La această serbare au participat toți părinții, care au ascultat cu atenție și interes pe fiecare copil, răsplătindu-i cu un ropot de aplauze și încurajări.
Mulțumim, în special copiilor care ne-au oferit cu drag aceste momente speciale, dar și tuturor participanților.
Copiii la serbare 1

Data creare: 14-03-2019 14:04:08