Cela Neamțu

Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

COPIII DE LA CENTRUL DE ZI ,, DUMBRAVA MINUNATĂ" LA SERBĂRILE COMUNEI CIUREA 2019

Sȃmbătă, 8 iunie 2019, copiii de la Centrul de zi "Dumbrava minunată" au susținut un program artistic, piesa "La cireșe", o adaptare după Ion Creangă, ȋn cadrul Serbărilor comunei Ciurea. Spectacolul copiilor de la centru a atras aplauzele și admirația celor prezenți la serbare. La sfȃrșit copiilor le-au fost oferite pachete cu dulciuri din partea Primăriei Ciurea.
Mulțumim tuturor celor care ne-au fost alături la spectacol și care au apreciat talentul copiiilor.

Data creare: 21-06-2019 11:29:16

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea