Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

ȘCOALA DE VARĂ ,, NO LIMITS„ 2019

Copiii de la Centrele de Zi, „Dumbrava Minunată" din Dumbrava, „Sf. Nicolae" din Lunca Cetăţuii„ Scufiţa Roșie" din Picioru Lupului și cei de la Centrul „Sf. Stelian" din Ciurea au participat timp de o săptămână, ȋn perioada 24 - 01 iulie 2019, ȋn curtea școlii din Lunca Cetăţuii, la Şcoala de Vară „No limitis".
Copiii s-au ȋntrecut ȋn diverse probe sportive, cei mai buni fiind recompensaţi cu premii oferite de sponsorii acţiunii. La fel ca anul trecut, primul loc a fost ocupat de copiii de la Centrul de zi „Dumbrava Minunată".
Mulţumim președintei Asociaţiei Brooks doamnei Maria Stănescu, Primăriei comunei Ciurea și tuturor sponsorilor implicaţi ȋn această frumoasă acţiune.
SCOALA DE VARA

Data creare: 09-07-2019 13:00:15