Cela Neamțu

Servicii publice --> Centrul de zi "Dumbrava Minunata" Dumbrava

MEDITAȚII LA MATEMATICĂ

În vacanța de vară, copiii de la Centrul de Zi Dumbrava Minunată’’ din Dumbrava s-au prezentat la centru pentru
meditații, în vederea aprofundării și promovării la disciplina Matematică. Copiii
au fost încântați și au înțeles mult mai bine noțiunile matematice,
implicându-se activ în rezolvarea exercițiilor.

Meditație

Data creare: 12-07-2019 07:20:35

Expoziția permanentă „Cela Neamțu” Ciurea

Expoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” CiureaExpoziția permanentă de tapiserie, găzduită la Centrul Cultural „Cela Neamțu” Ciurea