Cela Neamțu

Administratie --> Compartimentul de Asistenta Sociala

INFORMATII PRIVIND ACORDAREA AJUTORULUI PENTRU INCALZIREA LOCUINTEI SEZONUL 2019-2020

Începând cu data de 01.11.2019 se primesc cereri pentru acordarea ajutorului de încălzire a locuinței după următoarul program:
  LUNI, MARȚI, MIERCURI ȘI JOI ÎNTRE ORELE 08.00-15.30.
  Cererile pentru acordarea ajutorului de încălzire a locuinței cu lemne/gaze naturale se vor depune la biroul de asistență socială (camera 3).
  Pentru cererile depuse până la data de 20.11.2019, ajutorul se va acorda pentru toată perioada sezonului rece 2019-2020. Pentru cererile depuse  după această dată, ajutorul se va acorda începând cu luna următoare depunerii cererii.

ATENȚIE: CERERILE VOR FI COMPLETATE CU MAJUSCULE, RESPECTÂND FIECARE CĂSUȚĂ INDICATĂ, FĂRĂ GREȘELI SAU CORECTURI.

CUANTUMURILE AJUTORULUI PENTRU ÎNCĂLZIREA LOCUINȚEI
ACTE NECESARE
LISTA BUNURILE CE CONDUC LA EXCLUDEREA ACORDĂRII AJUTORULUI PENTRU ÎNCĂLZIREA LOCUINȚEI
CERERE PENTRU ACORDAREA AJUTORULUI PENTRU ÎNCĂLZIREA LOCUINȚEI